Kovintrade Praha s.r.o.


Aktuality

Nově jsme zavedli do prodeje "volné tvarové výkovky", včetně tepelného a mechanické zpracování.

Viz. katalog výkovků

Stránka 1 z 17  > >>


Adresa společnosti

Kovintrade Praha spol. s r.o.

Holečkova 39
150 00 Praha 5 – Smíchov

tel. : +420 251 091 611
fax : +420 251 091 629, 251 091 631
e-mail : central@kovintrade.cz


 Untitled Document

 

 

 

Dovolujeme si vás přivítat na stránkách KOVINTRADE Praha spol. s r.o.

Společnost Kovintrade PRAHA spol. s r.o. patří k významným dodavatelům nástrojových ocelí v České republice. V oblasti nástrojových ocelí se zabýváme zejména materiály pro práci za studena, pro práci za tepla, materiály pro výrobu vstřikovacích forem a střižných nástrojů, ale také speciálními jakostmi pro výrobu turbínových lopatek. Svým zákazníkům nabízíme také dělení na pásových pilách a to až do rozměru 1300x1700 mm, pálení až do 300 mm, ale také opracování na CNC obráběcích strojích. Nástrojová ocel, to je to, čemu rozumíme.

V oblasti neušlechtilého hutního materiálu se jedná zejména o plechy pozinkované, svitkové za tepla a za studena válcované, kvarto plechy, otěruvzdorné, vysokopevnostní, kotlové , Cor -Teny, lakované, hliníkové, měděné, ale také např. nerezové plechy. Skladem držíme i profily, nosníky, Jakly ,trubky a betonářskou ocel.

Nedílnou součástí je také sortiment svařování a to zejména svařovací drát, elektrody, separační spreje, ale také helmy a ostatní doplňkový sortiment pro svařování.

V oblasti velkoobchodu zastupujeme firmy UNIOR - profesionální ruční nářadí, SWATYCOMET – kvalitní umělá brusiva nebo Steklarna Hrastnik – Slovinské nápojové sklo, dále italského výrobce koleček AVO či firmu ALPOS – kvalitní hliníkové výrobky, více naleznete zdeVytisknout tuto stránku