Kovintrade PRAHA spol. s r.o.


 

KOVINTRADE Praha spol. s r.o. je jednou z 13 dceřiných společností firmy KOVINTRADE d.d. Celje, Slovinsko, která od roku 1992 působí v České republice a je orientována nejen na tuzemský trh, ale vyváží i do jiných států Evropy více než 20 let.

Společnost nabízí široký sortiment hutních výrobků, svařovacích materiálů, brusiva, nářadí, nápojového skla a mnoho dalších obchodních artiklů, včetně poskytování dalších služeb, jako je dělení a opracování materiálu i dopravy. Tyto služby jsou předpokladem spokojenosti našich obchodních partnerů, kterými jsou stovky průmyslových, stavebních i obchodních společností.

Pro zajištění vysoké kvality dodávaného zboží a poskytovaných služeb má KOVINTRADE Praha spol. s r.o. zaveden a certifikován systém managementu jakosti dle normy EN ISO 9001:2008.

Společnost KOVINTRADE Praha spol. s r.o. v současné době tvoří roční obrat kolem 1 miliardy a zaměstnává zhruba šedesát zaměstnanců, kteří svou profesionalitou výrazně přispívají k uspokojování potřeb našich zákazníku. Společnost rozšířila v průběhu let svoji působnost na českém území o tři provozovny,  které umožňují přímý styk se zákazníky a nachází se ve Frýdlantu nad Ostravici, Chrudimi a Zábřehu.

V dubnu r. 2008 byl zahájen provoz nově vybudovaného skladu ve Frýdlantu nad Ostravicí. Sklad má rozlohu 7500m2 a je určen pro skladování zejména výrobků z neušlechtilých ocelí. Manipulace s materiálem je zajišťována  vysokozdvižnými vozíky, dvěma mostovými a jedním stohovacím jeřábem. Součástí skladu je také vlečka pro možnost využití dopravy po železnici.

Steel Centrum Chrudim je vybaveno několika pásovými pilami Behringer a Kasto, umožňujícími dělení tyčového materiálu, plechů, bloků z nástrojových, legovaných a z dalších speciálních ocelí. Současné technické zázemí nám umožňuje řezání bloků do max. dimenze 1.700x1.300 mm. Kromě řezání jsme schopni nabídnout zákazníkům i opracováni materiálů a výrobu polotovarů. Tyto možnosti výrazně přispívají k uspokojení poptávky většího počtu zákazníků. Manipulace s materiálem je taktéž zajišťována  vysokozdvižnými vozíky s nosností až 18 tun, mostovými a jedním stohovacím jeřábem.

Hlavní dodavatelé,  jsou nejen Slovinské železárny, ale i další významné výrobní společnosti z celé Evropy. Jsou to silní partneři, kteří nám výrazně pomáhají uspokojit potřeby zákazníků.

Náš dlouhodobý cíl a poslání vyjadřuje náš slogan, být "Partnerem zkušenosti a důvěry" a to nejen pro naše zákazníky a dodavatele, ale také pro naše zaměstnance.Vytisknout tuto stránku