Vše děláme s ocelovým odhodláním

Zakládáme si na vysoké kvalitě našich služeb a otevřené komunikaci. Jsme součástí slovinské skupiny Kovintrade.

Více než 30 let v České republice
0,8+ miliardy Roční obrat
70 zaměstnanců K vašim službám

Nabízíme široký sortiment hutních výrobků, nástrojových a speciálních ocelí, vysokopevnostních a otěruvzdorných plechů, ocelí pro energetiku a svařovacích materiálů.

Prohlédnout sortiment

Kromě dodání oceli a polotovarů z ní vyrobených si u nás můžete objednat také dělení materiálu, CNC obrábění a tvarové pálení plechů. Samozřejmostí je zajištění dopravy v co možná nejkratším termínu.

Služby Steel centra

Jsme hrdí, že naši stopu najdete v mnoha průmyslových odvětvích, jako je výroba nástrojů a forem, energetika a automobilový průmysl.

Naše reference

Pro zajištění vysoké kvality dodávaného zboží a poskytovaných služeb jsme zavedli systém managementu EN ISO 9001 : 2015.

Zaručená kvalita

Silní partneři

Není ocel jako ocel. V naší nabídce proto najdete široké spektrum kvalitních evropských ocelí.

SIJ Metal Ravne se řadí mezi přední světové výrobce nástrojových, rychlořezných, nerezových a speciálních ocelí jejíchž distribuci v Česku zajišťuje společnost Kovintrade Praha.

SIJ Acroni je výrobcem kvarto plechů z nerezové a otěruvzdorné oceli, ocelí vysokopevnostních po zušlechtění (QT), nástrojových a jiných speciálních jako jsou DYNAMO plechy.

Tradiční slovinský výrobce oceli Štore Steel, s vlastnickým podílem skupiny Kovintrade, má více než 170letou tradici. Dodavatel konstrukčních a pružinových ocelí pro strojírenství a automotive.

Potřebujete ocel pro vaše produkty?

Spojte se s námi ještě dnes

Zobrazit kontakty