Vyhledat produkt Rychlá poptávka

Vše děláme s ocelovým odhodláním

Zakládáme si na vysoké kvalitě našich služeb a otevřené komunikaci. Jsme součástí slovinské skupiny Kovintrade.

Více než 30 let v České republice
0,8+ miliardy Roční obrat
70 zaměstnanců K vašim službám

Nabízíme široký sortiment hutních výrobků, nástrojových a speciálních ocelí, vysokopevnostních a otěruvzdorných plechů, ocelí pro energetiku a svařovacích materiálů.

Prohlédnout sortiment

Kromě dodání oceli a polotovarů z ní vyrobených si u nás můžete objednat také dělení materiálu, CNC obrábění a tvarové pálení plechů. Samozřejmostí je zajištění dopravy v co možná nejkratším termínu.

Služby Steel centra

Jsme hrdí, že naši stopu najdete v mnoha průmyslových odvětvích, jako je výroba nástrojů a forem, energetika a automobilový průmysl.

Naše reference

Pro zajištění vysoké kvality dodávaného zboží a poskytovaných služeb jsme zavedli systém managementu EN ISO 9001 : 2015.

Zaručená kvalita

Získali jsme ocenění AAA

Hodnocení nejvyšší důvěryhodnosti od Dun & Bradstreet.

Ocenění AAA je prestižní, mezinárodně uznávaný nezávislý rating s historií spadající až do roku 1908. Tohoto vysokého ratingu dosahuje pouze 1% z ekonomicky aktivních podnikatelských subjektů v České republice.

Společnost Kovintrade Praha se řadí mezi nejlépe hodnocené firmy v ČR z pohledu finanční stability, bezpečného chování a rizika. Obdržením tohoto certifikátu potvrzujeme dlouhodobě silnou pozici na trhu a získáváme vyšší důvěru od našich obchodních partnerů.

Dun & Bradstreet hodnocení je uznáváno jako přední prediktivní ukazatel odhadu rizik firem po celém světě.

Silní partneři

Není ocel jako ocel. V naší nabídce proto najdete široké spektrum kvalitních evropských ocelí.

SIJ Metal Ravne se řadí mezi přední světové výrobce nástrojových, rychlořezných, nerezových a speciálních ocelí jejíchž distribuci v Česku zajišťuje společnost Kovintrade Praha.

SIJ Acroni je výrobcem kvarto plechů z nerezové a otěruvzdorné oceli, ocelí vysokopevnostních po zušlechtění (QT), nástrojových a jiných speciálních jako jsou DYNAMO plechy.

Tradiční slovinský výrobce oceli Štore Steel, s vlastnickým podílem skupiny Kovintrade, má více než 170letou tradici. Dodavatel konstrukčních a pružinových ocelí pro strojírenství a automotive.

Společnost Vítkovice STEEL je přední evropský výrobce válcovaných výrobků z oceli a největší výrobce ocelových plechů v České republice. Nosný výrobní program tvoří tlusté plechy a tvarové výpalky, které jsou vyráběny ve válcovně plechů, a štětovnice, které jsou vyráběny ve válcovně těžkých profilů

Společnost Alumat se specializuje na výrobou svařovacích materiálů, drátů, tyčí a pletiv. Distribuci široké nabídky svařovacích materiálů v České republice zajišťuje společnost Kovintrade Praha.

Společnost Elbor s.p.a. je jedním z hlavních výrobců svařovacího drátu v Evropě. Společnost se sídlem v Itálii byla založena v roce 1991 a je součástí skupiny Petitto. Distribuci značky Elbor v České republice zajišťuje společnost Kovintrade Praha.

Potřebujete ocel pro vaše produkty?

Spojte se s námi ještě dnes

Zobrazit kontakty